חייגו: 09-9516331

חייגו: 09-9516331

צרו עימנו קשר

צרו עימנו קשר ללא התחייבות
טלפון: 09-9516331
או מלאו את הטופס הבא:

סיפורי הצלחה

מכירים את תחושת האושר שמציפה אתכם כשאתם משיגים משהו שלא האמנתם שתשיגו? משהו שחשבתם שלעולם לא יקרה, ולבסוף קרה.

לשמחתנו בבוטיק שלנו "ניסים" שכאלה קורים באופן תדיר.

אנו פוגשים פעם אחר פעם מטופלים שמגיעים עם בעיות שטורדות את מנוחתם, בעיות שלא מצאו להם פתרון במקום אחר – ולפתע, מגלים – שיש גם אפשרות אחרת – שבכל זאת ניתן לעשות משהו.

פעמים רבות מדובר בבעיות עמוקות – כאלה שמציקות שנים – כגון שעירות יתר קשה, כתמים שמאז ומעולם הציקו על העור, קמטים שהשתלטו על כל חלקה טובה, פיגמנטציה, פצעונים שזרעו הרס ביופי שלנו.

אנו במכון יודעים ש: "אין דבר יותר מספק מהתחושה שפתרת למישהו בעיה עמוקה שפגעה לו בביטחון ובתחושת הערך העצמי... ולפתע, לאחר הטיפול הוא מרגיש חי יותר, בטוח יותר בעצמו ובמראה שלו..."

בבוטיק שלנו מטופלים מאות אנשים עימם עברנו דרך ארוכה. באמתחתנו מאות סיפורי הצלחה – אך מטבע הדברים, לא כולם ששים לחלוק את אותן הצלחות אינטימיות. בכל זאת, מדובר בבעיות אסטטיות שפתרנו עבור אנשים – והם מעדיפים להשאיר זיכרון זה מאחור.

עם זאת, הנה מקבץ של סיפורי הצלחה של מטופלים שנתנו הסכמתם לשיתוף:

 

ac compare

טיפול באקנה קשה

ל' הגיעה אלינו לאחר שכל ניסיונותיה להיאבק באקנה כשלו. פעם אחר פעם ניסתה תכשירים מסוגים שונים ללא כל הצלחה ניכרת. לעיתים הייתה הקלה זמנית, אך הפצעים חזרו ועור פניה נראה דלוק ואדמומי במיוחד.

הטיפול באקנה כרוך קודם כל בזיהוי סוג הפצעים, ורק לאחר מכן ניתן לטפל בכל פצע באופן מתאים. הטיפול נעשה בטכניקה מיוחדת שפיתחנו בבוטיק ויויאן עם מעל 90 אחוזי הצלחה.

בתמונות השמאליות ניתן לראות את פניה של ל', כאשר הן מודלקות על ידי הפצעים, עם רבדים של מוגלה שיש לנקז באופן מיוחד. ומימין ניתן לראות תמונת השוואה לאחר טיפול ראשון בלבד.

מיותר לציין שאקנה הינה בעיה קשה שטורדת את מנוחתם של בני נוער וצעירים רבים. אקנה שאינו מטופל ביעילות, מלבד למבוכה ולחוסר הנוחות שהוא יוצר אצל הסובל ממנו – עשוי להביא גם להתפתחות של חטטים, שקעי עור ופגעי עור בבגרותו של הסובל.


לקריאה נוספת אודות טיפול באקנה ופצעים לחצו כאן

 

הורדת כתמי עור מיוחדים

golmi compare ketem

כתמי עור עשויים להוות בעיה של ממש כאשר הם מתפרסים בשטחים בולטים כגון פנינו, הצוואר וכד'.

מ' סבלה מכתם עור קשה במרכז הלחי, מתחת לעינה הימנית.

במשך שנים ניסתה להסירו – היא פנתה לרופאי עור שהעדיפו שלא לטפל בכתם באופן כירורגי מחשש להיוותרות צלקת כעורה. מ' פנתה לקוסמטיקאיות, אך גם הן השיבו פניה ריקם. בסופו של דבר הגיעה אלינו לבוטיק ויויאן.

עם השנים פיתחנו בבוטיק מספר שיטות להסרת כתמי עור עיקשים במיוחד, באמצעות שימוש בטכניקה ייחודית שאיננה מותירה צלקות.

בתחילה הכתם הופך לגלד שמהר מאוד מוסר מהעור ועמו הכתם.

אתם וודאי יכולים לדמיין את העושר הגדול – כשנפטרים מכתם מציק שליווה אותנו שנים במקום בולט.


לקריאה נוספת אודות הסרת כתמי עור לחצו כאן

העלמת קמטים

golmi compare kmatim

עם השנים עורנו מתעייף, הוא נופל ומתקמט. כולנו מכירים את האמרה – אין אדם שיכול לעצור את הזמן. אך בהחלט ניתן למתן את השפעותיו של הזמן.

ענף הקוסמטיקה התפתח בעשורים האחרונים לאין שיעור, וכיום תכשירים וטכניקות חדשות מאפשרות להילחם בזמן באמצעים שאינם פולשניים כירורגיים, גם אצל קוסמטיקאיות.

אנו בבוטיק ויויאן אימצנו גישות חדשניות, טכנולוגיות פורצי דרך ותכשירים מהטובים בעולם, באמצעותם אנו מצעירים את המראה של לקוחותינו.

בתמונה הבאה, אנו מציגים את זוויות עיניה של ג' אשר באמצעות טיפול אנטי אייג'ינג ייחודי, ממתן את הקמטים. בתמונה שמשמאל ניתן לראות בברור את הקמטים שחרשו את זוויות עיניה, ובתמונה הימנית, הקמטים מולאו ונעלמו כמעט קליל.

ניתן לטפל במכון בריבוי קמטים וכן בקמטים בכל אזורי הפנים, הצוואר וכד'. התוצאות מדברות בעד עצמן ומעניקות מראה רענן, צעיר ואותנטי.

v treat

לקריאה נוספת אודות טיפולי אנטי אייג'ינג לחצו כאן

רוצים גם אתם לחוות את ההצלחה שחשים מטופלים שלנו?

אנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות, בה נוכל לבחון יחדיו את המצב הנתון ולסייע לכם להשיג את המראה שתמיד רציתם. בין אם מדובר בפצעים, אקנה, כתמים, קמטים, שעירות או כל בעיה אסתטית אחרת שטורדת את מנוחתכם – אנו כאן כדי לסייע.

מצוידים במיטב הטכנולוגיה, הידע והתכשירים המצויים בענף הקוסמטיקה.

צרו עמנו קשר עכשיו בטלפון – 09-9516331

צרו עימנו קשר

צרו עימנו קשר ללא התחייבות
טלפון: 09-9516331
או מלאו את הטופס הבא:

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

כתובתנו:   סוקולוב 13 הרצליה (כניסה מצד הבניין)    |    טלפון:   09-9516331    |    פתוח:   ראשון, שלישי - חמישי - 09:00-19:00, שישי - 08:30-15:00


כל הזכויות שמורות לבוטיק ויויאן © 2015.