חייגו: 09-9516331

חייגו: 09-9516331

הסרת שומנים של העור

צרו עימנו קשר

צרו עימנו קשר ללא התחייבות
טלפון: 09-9516331
או מלאו את הטופס הבא:

אם גם אתם סובלים מנגעים שומניים על עורכם, שנראים כמו נקודות עור עודפות, דקיקות, דעו שיש דרך בטוחה ומהירה להסרתם שלא מותירה כל צלקת!

נגעים שכאלה עשויים להיות בודדים או להיות מרובים בפיזור נרחב או מצומצם על העור. כאשר הנגעים הללו נסתרים מהעין, הם עוד נסבלים, אבל מטופלים רבים חווים את הנגעים הללו באזורים גלויים כמו עור הפנים, הצוואר, הכתפיים, הזרועות, הרגליים ועוד.

מי שבעבר ניסה להסיר נגע שכזה, גילה כי הסרתו בחנקן אצל רופא עור שצורב אותו – מותירה לרוב צלקת זעירה – אפשר גם אחרת!

היתרון בהורדת נגעי עור שומניים במכון שלנו

רופאי עור לרוב חותרים לפתרון הבעיה בדרך מסורתית. הם מתיזים חנקן נוזלי אשר מקפיא את הנגע, גורם לצריבתו בכווית קור עזה וכך הגלד הקפוא נושר לו לאחר מספר ימים.

הבעיה בשיטה זו שהיא מותירה לרוב צלקת קטנה ולעיתים צלקת גדולה – תלוי במיומנות הרופא, מיקום הצריבה וכמובן – אופיו של הנגע.

עם זאת הטיפול הייחודי שפיתחנו בבוטיק, באמצעות מכשור מיוחד! כרוך במגע קצר עם הנגע שמביא להסרה מידית של רובו, כאשר בהמשך מתפתח גלד דק, הנושר ונעלם לחלוטין – ללא היוותרות של כל צלקת או עדות לכך שהנגע היה קיים בעבר.

חשוב להדגיש שלאחר ההסרה אנו מבצעים חיטוי של המקום ומשתמשים בחומרים בריאים ומזינים לעור ולתאים.

מי מבצע את הורדת הנגע אצלנו?

v treat

בוטיק ויויאן קוסמטיק מספק טיפולי הסרת נגעי שומן עוריים על ידי מנהלת המכון - ויויאן ברבי – בעלת ניסיון של מעל 4 עשורים בהורדת נגעים מאזורים שונים ומגוונים. ויויאן פיתחה שיטה באמצעות שימוש ייחודי במכשור קיים – כך שהנגע העורי מוסר ללא כל צלקת וכאב.

הטיפול מבוצע אצלנו בעזרת מכשור מיוחד ובטוח לשימוש של חברה טכנולוגית מובילה! כמו כן אנו עושים שימוש תומך ומשלים בתכשירים בעלי יעילות מוכחת של חברות קוסמטיקה חדשניות כגון MARY COHR, MARIA GALLAND, PHFORMULA ועוד.

השילוב בין - טיפול של קוסמטיקאית המומחית - מכשור מתקדם ותכשירים אפקטיביים – מניב תוצאה שמדברת בעד עצמה! – מאות לקוחות מרוצים שמפנים לקוחות נוספים להסרת נגעי שומן עוריים

לאיזה תוצאה עליכם לצפות מטיפול הורדת נגעי עור עודפים?

v con pic2

ייתכן שתחושו צריבה קלה בסוף טיפול ויוותר גלד באזור המטופל. עם זאת, הצריבה נעלמת מיד והגלד, במידה ונוצר, נושר תוך זמן קצר כשאתם נשארים עם תוצאה מרשימה של עור חלק ונקי.

ככל שהאיזור הנגוע נרחב יותר, כך ייתכן ויהיה צורך במספר טיפולים. עם זאת הטיפולים לרוב קצרים וכרוכים במידת סבל מועטה ביותר של עקצוץ קליל בלבד.

הטיפול ניתן לביצוע בכל אזור בגוף – גם באזורים רגישים.

אנו מאושרים כל פעם מחדש על הזכות שנופלת בחלקנו להיות אלה שעשו את השינוי עבורכם וסייעו לכם להיפטר מדבר שהציק כל הזמן.

לרשימה של לקוחות ממליצים לחצו כאן

ייעוץ ואבחון

חשוב לנו לספק לכם את השירות הטוב ביותר שניתן. נשמח לקבוע אתכם תור לפגישת היכרות בה נבחן את הנגע העורי שהסרתו מבוקשת על ידכם ונתאים לכם טיפול מדויק עם תוצאה מובטחת.

צרו עמנו קשר עכשיו לקבלת פרטים בטלפון – 09-9516331

בכל עת תוכלו: לבקר ברשימת הלקוחות הממליצים שלנו, להתרשם מסיפורי הצלחה של המכון ולקרוא עוד על המכון

צרו עימנו קשר

צרו עימנו קשר ללא התחייבות
טלפון: 09-9516331
או מלאו את הטופס הבא:

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

כתובתנו:   סוקולוב 13 הרצליה (כניסה מצד הבניין)    |    טלפון:   09-9516331    |    פתוח:   ראשון, שלישי - חמישי - 09:00-19:00, שישי - 08:30-15:00


כל הזכויות שמורות לבוטיק ויויאן © 2015.