חייגו: 09-9516331

חייגו: 09-9516331

צרו עימנו קשר

צרו עימנו קשר ללא התחייבות
טלפון: 09-9516331
או מלאו את הטופס הבא:

הצלחה בהעלמת קמטים

מכירים את תחושת האושר שמציפה אתכם כשאתם משיגים משהו שלא האמנתם שתשיגו? משהו שחשבתם שלעולם לא יקרה, ולבסוף קרה.

לשמחתנו בבוטיק שלנו "ניסים" שכאלה קורים באופן תדיר.

אנו פוגשים פעם אחר פעם מטופלים שמגיעים עם בעיות שטורדות את מנוחתם, בעיות שלא מצאו להם פתרון במקום אחר – ולפתע, מגלים – שיש גם אפשרות אחרת – שבכל זאת ניתן לעשות משהו.

פעמים רבות מדובר בבעיות עמוקות – כאלה שמציקות שנים – כגון שעירות יתר קשה, כתמים שמאז ומעולם הציקו על העור, קמטים שהשתלטו על כל חלקה טובה, פיגמנטציה, פצעונים שזרעו הרס ביופי שלנו.

אנו במכון יודעים ש: "אין דבר יותר מספק מהתחושה שפתרת למישהו בעיה עמוקה שפגעה לו בביטחון ובתחושת הערך העצמי... ולפתע, לאחר הטיפול הוא מרגיש חי יותר, בטוח יותר בעצמו ובמראה שלו..."

בבוטיק שלנו מטופלים מאות אנשים עימם עברנו דרך ארוכה. באמתחתנו מאות סיפורי הצלחה – אך מטבע הדברים, לא כולם ששים לחלוק את אותן הצלחות אינטימיות. בכל זאת, מדובר בבעיות אסטטיות שפתרנו עבור אנשים – והם מעדיפים להשאיר זיכרון זה מאחור.

העלמת קמטים

עם השנים עורנו מתעייף, הוא נופל ומתקמט. כולנו מכירים את האמרה – אין אדם שיכול לעצור את הזמן. אך בהחלט ניתן למתן את השפעותיו של הזמן.

ענף הקוסמטיקה התפתח בעשורים האחרונים לאין שיעור, וכיום תכשירים וטכניקות חדשות מאפשרות להילחם בזמן באמצעים שאינם פולשניים כירורגיים, גם אצל קוסמטיקאיות.

golmi compare kmatim

אנו בבוטיק ויויאן אימצנו גישות חדשניות, טכנולוגיות פורצי דרך ותכשירים מהטובים בעולם, באמצעותם אנו מצעירים את המראה של לקוחותינו.

בתמונה הבאה, אנו מציגים את זוויות עיניה של ג' אשר באמצעות טיפול אנטי אייג'ינג ייחודי, ממתן את הקמטים. בתמונה שמשמאל ניתן לראות בברור את הקמטים שחרשו את זוויות עיניה, ובתמונה הימנית, הקמטים מולאו ונעלמו כמעט קליל.

ניתן לטפל במכון בריבוי קמטים וכן בקמטים בכל אזורי הפנים, הצוואר וכד'. התוצאות מדברות בעד עצמן ומעניקות מראה רענן, צעיר ואותנטי.

לקריאה נוספת אודות טיפולי אנטי אייג'ינג לחצו כאן

רוצים גם אתם לחוות את ההצלחה שחשים מטופלים שלנו?

אנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות, בה נוכל לבחון יחדיו את המצב הנתון ולסייע לכם להשיג את המראה שתמיד רציתם. בין אם מדובר בפצעים, אקנה, כתמים, קמטים, שעירות או כל בעיה אסתטית אחרת שטורדת את מנוחתכם – אנו כאן כדי לסייע.

מצוידים במיטב הטכנולוגיה, הידע והתכשירים המצויים בענף הקוסמטיקה.

צרו עמנו קשר עכשיו בטלפון – 09-9516331

 

צרו עימנו קשר

צרו עימנו קשר ללא התחייבות
טלפון: 09-9516331
או מלאו את הטופס הבא:

 

pan 99

כתובתנו:   סוקולוב 13 הרצליה (כניסה מצד הבניין)    |    טלפון:   09-9516331    |    פתוח:   ראשון, שלישי - חמישי - 09:00-19:00, שישי - 08:30-15:00


כל הזכויות שמורות לבוטיק ויויאן © 2015.