חייגו: 09-9516331

חייגו: 09-9516331

 

צרו עימנו קשר

צרו עימנו קשר ללא התחייבות
טלפון: 09-9516331 
או מלאו את הטופס הבא:

עושה קסמים...

אין דבר מרגש יותר מהיכולת לעזור ללקוחותינו, באופן משמעותי, כך שהם חשים בטוחים יותר, תחושת ערכם העצמי עולה ושביעות הרצון שלהם מהמראה החיצוני משתפרת.

הכרת התודה מרגשת גם היא בפני עצמה. אנו זוכים למכתבים רבים המוקירים את הטיפול והאופן בו סייע ללקוח.

***

עיתון קול הרצליה – 03/1/14 – מאת יערה כהן
ויויאן עושה קסמים

צריך הרבה מזל כדי למצוא את הקוסמטיקאית המושלמת, זו שתדע להתאים לעורך את הטיפול הנכון וגם תספק תוצאות מרשימות. ובכן, חדשות טובות – אתן יכולות להפסיק לחפש

עור הפנים הוא נושא כאוב אצל רבים מאתנו. כך גם אצלי. גם אחרי שמתבגרים, לכל אחד יש את בעיות העור שלו. מזג האוויר הבעייתי בישראל, הזיהום והאבק, יחד עם לחצים ומעמסות היום ניכרים על פנינו כל הזמן. וזה מבאס.

כשאת עייפה – רואים. אם ניסית להסתיר – רואים. אם לא ניסית להסתיר – מעירים.

הבעיה ניכרת החל ממתבגרים וכלה בנשים מבוגרות. אם את אימא לבת עשרה, כנראה שלפחות פעם אחת התמודדת עם הסיטואציה של חצ'קון באמצע המצח שגורם לילדה שלך להסתגר ולא לרצות ללכת לבית ספר. שלא לדבר על הרבה נערים ונערות מתבגרים שלקחו לאורך תקופה את הכדורים בהמלצת רופאי העור שלהם, כי פשוט נמאס להם להיראות כמו פיצה עם חמש תוספות. נשים מבוגרות, שסימני הגיל ניכרים על עורן, עליו מתחילים לצוץ כתמים, נקודות ושחורים, או שפשוט העור לא חלק ולא נעים, מחפשות בנרות פתרונות קוסמטיים או ניתוחים פלסטיים. רק המדפים בחנויות הפארם למיניהן יכולים להמחיש כמה כסף מרוויחות היצרניות על חשבון חוסר שביעות רצוננו מעור הפנים שלנו.

am 2

ובכן, התמזל מזלי והכרתי את ויויאן האלופה, שעושה במכון שלה קסמים. כן כן, קסמים.

לפעמים אני מגיעה אליה עם חלק מסוים בעור שמציק לי כמה חודשים, שהפגמים בו חוזרים ונשנים, ולאחר הטיפול אני רואה שהוא נעלם. זה פשוט כיף. וזה הכי כיף כשזה בא מהלב, עם רצון טוב באמת לעזור ולתרום מהידע והניסיון. כיף גם להתבונן על תעודות ההכשרה על הקירות ומכתבי התודה משלל מטופלים ולדעת שאתה לא סתם משלם ולא יודע מה תקבל, אלא יודע שתקבל אפילו יותר ממה שציפית. אומנם אני נשמעת כמו פרסומת, אבל אני מדברת מניסיון אישי.

גם עבורכם, הבנים, יש לי חדשות – ויויאן מטפלת גם בכם.

אם יש לכם עור בעייתי שמפריע לכם, אין סיבה שתיראו כמו נערים בגיל ההתבגרות גם כשאתם כבר באוניברסיטה. ולכן הנשים אני אומרת – אל תוותרו. תעשו חשבון כמה כסף הוצאתן על כל תכשירי הלילה/יום/שמש/גשם ובמקום להמשיך לפרנס חברה שלא עוזרת לכן, השקיעו עוד כסף ותקבלו גם טיפול. במחיר נוסף תוכלו לקבל מוצרים שגם אם יעלו קצת יותר, בטוח שיעשו את העבודה.

כן, מדובר בהשקעה. טיפוח זו השקעה. אבל במקרה של עור הפנים – השקעה לטווח ארוך. ומבחינתי, התוצאות מדברות בעד עצמן, ועל הדרך אני מרוויחה כוס קפה ושיחה עם אישה מקסימה. בבוטיק ויויאן קוסמטיק, אפשר למצוא בנוסף לטיפולי פנים גם איפור קבוע וטיפולי הסרת שיער.

גילוי נאות: ויויאן כלל לא מודעת לפרסום כתבה זו.

להמלצות נוספות לחצו כאן

צרו עימנו קשר

צרו עימנו קשר ללא התחייבות
טלפון: 09-9516331
או מלאו את הטופס הבא:

 

pan 99

כתובתנו:   סוקולוב 13 הרצליה (כניסה מצד הבניין)    |    טלפון:   09-9516331    |    פתוח:   ראשון, שלישי - חמישי - 09:00-19:00, שישי - 08:30-15:00


כל הזכויות שמורות לבוטיק ויויאן © 2015.